Tropikalna Wyspa 01.12.18 r.

Tropikalna Wyspa 01.12.18 r.
Agata Dziwenka
Miasto: Legnica
Był online: 12 paź 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 3

Zamieszczono: 12 paź 2018

Opis towaru przez autora:

Wyjazd o godz. 6.00. Pobyt i zabawa w fascynującej krainie tropików pod dachem, z prawdziwą plażą nad wodą, lasem tropikalnym oraz oryginalnymi budowlami z krajów ze strefy międzyzwrotnikowej. To cały dzień zabawy, mnóstwo atrakcji, radości i relaksu dla młodszych i starszych. Niezapomniane wodne szaleństwa gwarantuje kanał ze sztucznymi falami, dwie podziemne ślizgawki, a także jaccuzi i cztery różne zjeżdżalnie - od łagodnej ślizgawki familijnej ze specjalnymi oponami do zjeżdżania po ślizgawkę turbo, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę. Korzystanie ze strefy Tropikalnej i Amazonii.

AMAZONIA to nowa, otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu: ma 35.000 metrów kwadratowych, mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne. Temperatura w ciągu dnia w Tropical Islands to 25°C w cieniu, woda w Morzu Południowym ma 28°C, w lagunie Bali 31°C.

Cena zawiera:

przejazd autokarem

8 godzin pobytu na wyspie

opieka przewodnika

ubezpieczenie NNW i KL

niespodzianka dla każdego dziecka

UWAGI: Bilety wstępu do Tropical Islands dodatkowo płatne: dorośli 35€, dzieci 6-14 lat 29€. Bilet"Tropiki" upoważnia do wstępu do Strefy Tropikalnej oraz do strefy zewnętrznej AMAZONIA. Dla chętnych, w obiekcie Tropical Island - dodatkowo płatne: wieżowa zjeżdżalnia african jungle lift: 3.50€, przejście do strefy saun 14€. Posiłek w Tropikal Island – od ok. 10,50€.