Ogłoszenie nie jest ważne

Fotografia ślubna, Filmowanie HD Jelenia Góra - Wałbrzych - Legnica -

Krzysztof
Miasto: Kamienna Góra
Był online: 3 kwi 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 3 kwi 2013

Opis towaru przez autora:

Oferujemy fotografię ślubną i wideofilmowanie HD uroczystości ślubnych i weselnych

Dysponujemy wszystkim co jest potrzebne by sprostać wysokim wymaganiom. Filmy video i serwisy fotograficzne to nasz fach, ale także pasja i dążenie do ciągłego rozwoju możliwości i poszukiwania nowych form wyrazu

W ofercie filmy video na DVD, Full HD na Blu ray, zakręcone, wesołe sesje fotograficzne. Dbamy by film i fotografie oddawały Wasze emocje.

Jesteśmy elastyczni i już dziś stawiamy do Waszej dyspozycji cały nasz potencjał techniczny, zaangażowanie i serdeczną przychylność. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.videoexpress.pl.

W zakresie usług fotograficznych oferujemy wykonanie reportażu z przygotowań przed dniem ślubu, reportażu z dnia ślubu ( przygotowania, ślub, plener, wesele) oraz zdjęcia plenerowe poza dniem ślubu. Całość zdjęć wykonywana jest w technice RAW poddawana jest obróbce graficznej.

Oferujemy także obsługę filmową. W zakresie nagania video oferujemy naramienną kamerę HDV lub DV lub/i 3D w formacie 16:9, montaż, autoring do DVD i/lub do Blu ray oraz 3D HD. Proponujemy nieco bardziej rozbudowany scenariusz obejmujący : wstęp opisujący przygotowania do uroczystości, film ze zdjęć archiwalnych,przygotowania w dniu ślubu, reportaż z ceremonii, reportaż z przyjęcia, zakończenie . Teledyski z uroczystości mogą być elementem albo głównego opracowania albo wersji skrótowej.

Zarówno sprzęt jak i nasze doświadczenie oraz staranność realizacji gwarantują jakość, nastrój i styl jak i niezawodność świadczonej usługi.

Posiadamy siedzibę we WROCŁAWIU - ul. Wieczysta 97/10 i JELENIEJ GÓRZE - ul. Noskowskiego 12/35,

Obsługujemy cały Dolny Śląsk w tej samej cenie,.

www.videoexpress.pl

Oddział jeleniogórski naszej firmy obsługuje: Zgorzelec, Bogatynię, Bolesławiec, Lubań, Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Świeradów, Szklarską Porębę, Karpacz, Kowary, Kamienną Górę, Jawor, Złotoryję, Legnicę, Lubin, Strzegom i okoliczne miejscowości bez dopłat.

Oddział wrocławski Studia Videoexpress realizuje usługi na terenie miejscowości: Wrocław, Legnicę, Opole, Polkowice, Głogów, Lubin, Świdnicę, Wałbrzych, Nową Rudę, Kłodzko, Brzeg, Brzeg Dolny, Oławę, Oleśnicę, Jelcz, Trzebnicę, Milicz i okolicznych i bez dopłat.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na WWW.videoexpress.pl